Vyberte si jazyk: SK|EN
Zavrieť
This website uses cookies. For more informationClose

Kto sme

Vznik spoločnosti MECASYS s.r.o. siaha do roku 2005, kedy sme ako asistenti na univerzite hľadali priestor pre naplnenie naších predstáv. Poskytovali sme konštrukčné služby v oblasti strojárstva spojené s analýzou a optimalizáciou pevnosti pomocou metódy konečných prvkov (FEM – finite element analysis).

1465844036 1Realizáciou seizmických analýz rámových konštrukcií pre renomovanú americkú spoločnosť sa nám otvoril priestor pre doplnenie ďalších služieb v oblasti prototypovej výroby plechových komponentov. Náš úspech bol založený na profesionálnom prístupe so zabezpečením krátkych dodacích termínov a kvality výroby.

Tvrdou prácou, spoľahlivosťou a kvalitnými dodávkami rástol dopyt po poskytovaných službách. Tým rástli ďalšie požiadavky na zabezpečenie vhodnej technológie. Investície do moderných a výkonných technológii nám pomáhali uspokojovať náročné požiadavky našich zákazníkov, najmä v oblasti efektívneho CNC ohýbania, frézovania a sústruženia.

Rozvojom spolupráce so zákazníkmi z automobilového priemyslu sa nám otvorili nové možnosti realizovať naše kompetencie v oblasti vývoja výrobkov, návrhu meracích prípravkov, jednoúčelových strojov a montážnych pracovísk. Dizajnové riešenia moderných výrobkov v oblasti automotive si vynútili doplnenie nášho technologického vybavenia o moderné 5 ose obrábacie stroje, programové vybavenie CAM systémy pre plne kontinuálne 5AX obrábania (Power Mill, Top Solid) a 3AX CNC meracie zariadenie.

Rozšírením technológie o produkčné 5AX CNC frézovanie na strojoch Hermle a Deckel Maho sme dosiahli zvýšenie disponibilných kapacít a technologickú variabilitu v oblasti tvarového kontinuálneho frézovania dielov, komponentov do veľkosti 950 mm a maximálnej hmotnosti 2000 kg.

Dôvera našich zákazníkov nám pomohla rozvinúť opravy a následne aj výrobu foriem pre vstrekovanie plastových výrobkov. Tento segment sme posilnili o dalsie technologie v oblasti hlbenia komplexnych tvarov.

V spolupráci s našimi zákazníkmi sme sa za 10 rokov našej činnosti podieľali na rôznych projektoch od počiatočných vývojových fáz produktov až po montáž výrobných a technologických zariadení.

Našim cieľom je byť váš spoľahlivý a dôveryhodný partner, ktorý dodržiava dohodnuté podmienky, navrhuje efektívne riešenia a doťahuje svoje projekty do úspešného konca.

Našim poslaním je naďalej zvyšovať naše znalosti a zručnosti na základe ktorých môžeme poskytovať lepšie služby našim zákazníkom. A zaroveň pomáhajú pri vývoji nových produktov, výrobných zariadení, alebo zefektívňovaní výrobných procesov.

Ku všetkým našim aktivitám pristupujeme tak dobre ako sa len dá - „As Good As It Gets“

Naša výrobná hala

Hlavné informácie

Location: Namestovo / Or. Polhora

Location: Namestovo / Or. Polhora

Employees: 30

Employees: 30

Founded: 2005

Founded: 2005

plant area: 900m2

plant area: 900m2

Turnover 2013: 940K €

Turnover 2013: 940K €

Turnover 2014: 1400K €

Turnover 2014: 1400K €

Výhody mecasys

Flexibilné a spoľahlivé dodávky

Potenciál zníženia nákladov

Splnenie kvalitatívnych požiadaviek zákazníka

Poskytnutie komplexného servisu služieb

Know-how prototypovej vyroby

Naše priestory