Vyberte si jazyk: SK|EN
Zavrieť

Kto sme

Vznik spoločnosti MECASYS s.r.o. siaha do roku 2005, kedy sme ako asistenti na univerzite hľadali priestor pre naplnenie naších predstáv. Poskytovali sme konštrukčné služby v oblasti strojárstva spojené s analýzou a optimalizáciou pevnosti pomocou metódy konečných prvkov (FEM – finite element analysis).

1465844036 1Realizáciou seizmických analýz rámových konštrukcií pre renomovanú americkú spoločnosť sa nám otvoril priestor pre doplnenie ďalších služieb v oblasti prototypovej výroby plechových komponentov. Náš úspech bol založený na profesionálnom prístupe so zabezpečením krátkych dodacích termínov a kvality výroby.

Tvrdou prácou, spoľahlivosťou a kvalitnými dodávkami rástol dopyt po poskytovaných službách. Tým rástli ďalšie požiadavky na zabezpečenie vhodnej technológie. Investície do moderných a výkonných technológii nám pomáhali uspokojovať náročné požiadavky našich zákazníkov, najmä v oblasti efektívneho CNC ohýbania, frézovania a sústruženia.

Rozvojom spolupráce so zákazníkmi z automobilového priemyslu sa nám otvorili nové možnosti realizovať naše kompetencie v oblasti vývoja výrobkov, návrhu meracích prípravkov, jednoúčelových strojov a montážnych pracovísk. Dizajnové riešenia moderných výrobkov v oblasti automotive si vynútili doplnenie nášho technologického vybavenia o moderné 5 ose obrábacie stroje, programové vybavenie CAM systémy pre plne kontinuálne 5AX obrábania (Power Mill, Top Solid) a 3AX CNC meracie zariadenie.

Rozšírením technológie o produkčné 5AX CNC frézovanie na strojoch Hermle a Deckel Maho sme dosiahli zvýšenie disponibilných kapacít a technologickú variabilitu v oblasti tvarového kontinuálneho frézovania dielov, komponentov do veľkosti 950 mm a maximálnej hmotnosti 2000 kg.

Dôvera našich zákazníkov nám pomohla rozvinúť opravy a následne aj výrobu foriem pre vstrekovanie plastových výrobkov. Tento segment sme posilnili o dalsie technologie v oblasti hlbenia komplexnych tvarov.

V spolupráci s našimi zákazníkmi sme sa za 10 rokov našej činnosti podieľali na rôznych projektoch od počiatočných vývojových fáz produktov až po montáž výrobných a technologických zariadení.

Našim cieľom je byť váš spoľahlivý a dôveryhodný partner, ktorý dodržiava dohodnuté podmienky, navrhuje efektívne riešenia a doťahuje svoje projekty do úspešného konca.

Našim poslaním je naďalej zvyšovať naše znalosti a zručnosti na základe ktorých môžeme poskytovať lepšie služby našim zákazníkom. A zaroveň pomáhajú pri vývoji nových produktov, výrobných zariadení, alebo zefektívňovaní výrobných procesov.

Ku všetkým našim aktivitám pristupujeme tak dobre ako sa len dá - „As Good As It Gets“

Naša výrobná hala

Hlavné informácie

Location: Namestovo / Or. Polhora

Location: Namestovo / Or. Polhora

Employees: 30

Employees: 30

Founded: 2005

Founded: 2005

plant area: 900m2

plant area: 900m2

Turnover 2013: 940K €

Turnover 2013: 940K €

Turnover 2014: 1400K €

Turnover 2014: 1400K €

Výhody mecasys

Flexibilné a spoľahlivé dodávky

Potenciál zníženia nákladov

Splnenie kvalitatívnych požiadaviek zákazníka

Poskytnutie komplexného servisu služieb

Know-how prototypovej vyroby

Naše priestory