Vyberte si jazyk: SK|EN
Zavrieť

Meracie a montážne prípravky

Meracie a montážne prípravky

Rastúci trend automobilovej výroby podmieňuje aj rast dopytu po dodávkach meracích a montážnych prípravkov. Prípravky sú prevažne určené na kontrolu, overovanie rozmerov a ďalších funkčných vlastností vyrábaných komponentov (plastových výlisky, časti finálnych zostáv a finálne výrobky) alebo pomáhajú zlepšiť ergonómiu práce, či zvýšiť efektivitu montážneho procesu.

Meracie prípravky vyrábame v rôznych prevedeniach napríklad ako vizuálne meracie prípravky, prípadne ako prípravky na vyhodnocovanie odchýlok tvaru a polohy pomocou odchýlkomerov alebo fixačné prípravky použiteľné pri 3D meraní na CMM strojoch. Samozrejmosťou sú aj prípravky pre meranie síl potrebných na posun ovládačov a iných mechanických komponentov.

Montážne prípravky využívajú naši zákazníci ako pracovné pomôcky pre sériovú výrobu s cieľom zjednodušiť montáž a skladanie jednotlivých dielov do kompletných zostáv. Podľa zložitosti procesu montáže je možné navrhnúť a vyrobiť prípravky na montáž dvoch alebo niekoľkých komponentov.

Fotogaléria

Kontaktný formulár
Zavrieť